نهایت ماجراجویی با محصولات آدرنالین، زیپ لاین، پارک ماجراجویی، تله کابین، تله سیژ، پارک کوهستان، پیست‌های مصنوعی، سرسره‌های غول پیکر، Sky Diving
اخبار

عقد قرارداد با دهکده گردشگري حيران

۱۳۹۵ شانزدهم شهريور

طرح احداث دهکده توريستي حيران (تله کابين) از سال ۱۳۸۴ و در مدت ۶ سال توسط سرمايه گزار بخش خصوصي آقاي احمد علي رستمي نمين آغاز شد و در سال ۱۳۹۰ شروع به کار کرد. اين دهکده توريستي با صرف هزينه اي معادل ۲۵۰ ميليارد ريال همچنان به تجهيز و تکميل  جهت ارايه خدمات تفريحي و گردشگري به ميهمانان و گردشگران محترم در حال انجام است. 
مجموعه توريستي و گردشگري حيران در ۳۵ کيلو متري جاده آستارا به اردبيل در حاشيه کوهستان زيبا و ديدني حيران در منطقه اي معروف به حاجي امير حد مرزي بين استانهاي اردبيل و آستارا و کشور جمهوري آذربايجان قرار دارد و از سمت ايستگاه بالا به جنگل مشهور فندقلوي شهرستان نمين منتهي مي شود.
 نما در بالاترين نقطه جهت مشاهده مناظر طبيعي و زيباي گردنه حيران، پارکينگ، فضاي سبز و مجموعه تجاري با کالاي منحصر به فردش مي باشد. 
خط تله کابيـن، سورتمه، کارتيـنگ، ترامبولين، رستـوران، کافي شاپ، چايخانه سنتي، و آلاچيـق ها و آب نما در بالاترين نقطه جهت مشاهده مناظر طبيعي و زيباي گردنه حيران، پارکينگ، فضاي سبز ومجموعه تجاري با کالاي منحصر به فردش مي باشد. 
 با توجه به عقد قرارداد با گروه آدرنالين، احداث زيپ لاين دو قلو نيم کيلومتري که طولاني ترين زيپ لاين در کشور مي‌باشد، به همراه بازي‌هاي ماجراجويي در قالب پارک کوهستان با بالاترين استاندارد اروپايي با عقد قرارداد با شرکت اکستريم اونچر فرانسه در دستور کار اين مجموعه قرار گرفته که در حال حاضر در مراحل ساخت و در چند ماه آتي به بهره‌برداري خواهد رسيد.

نظرات اخبارارسال نظر

نام
ایمیل
نظر